fbpx

Silvia Ilves

  • Silvia Ilves (elektritšello)

Kontserdi tutvustus

Tšellomängukunsti rokkivat poolt esindab glamuurne Silvia Ilves elektritšellol.

Sissepääs tasuta. Esinemine toimub mitmes osas. 

Parima kontserdielamuse saamiseks soovitame broneerida laud: info@chicago.ee

Vanusepiirang: 21+ aastat

Dresscode: Smart casual/ Classy

Kontserti toetavad Eesti Rahvuskultuuri Fond, Kultuurkapitali, ConcertFilm

Biograafia

Silvia Ilves

Pärnus sündinud ja Raplas üles kasvanud Silvia Ilves kuulub muusikute perekonda, ta alustas tšelloõpinguid kuueaastaselt. Algul õppis ta tšellot Tallinna Muusikakeskkoolis Mart Laasi juures, hiljem jätkas õpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Silvia Ilves sai Urban Symphony liikmeks 2009. aasta lõpus, pärast Johanna Mängeli lahkumist ansamblist. 2015. aastani tegi Ilves koostööd Sandra Nurmsaluga, ühiselt anti palju kontserte.

  1. aasta algusest 2016. aasta alguseni mängis Ilves koos viiuldajate Sandra Hiie ja Johanna Marie Ainomäega keelpillitrios La Phoenix. Seejärel töötas aasta aega Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris. 2016. aastast on Silvia Ilves endast ja oma neljast õest koosneva ansambli The Ilves Sisters eestvedaja.
  1. aastal võistles Silvia Ilves ETV telesaatesarjas “Klassikatähed”, kus võitis mitu publikuhääletust ning üldkokkuvõttes 2. koha Ilves võitis seal ka EMTA eripreemia – õppe- ja kontserdireisi vabalt valitud sihtkohta.

Ilves mängis kõrvalosa (Tšikk 5) 2016. aastal linastunud Eesti mängufilmis “Klassikokkutulek”.

  1. aastal osales Silvia Ilves rahvusvahelisel Arthur Kapi nimelisel tšellistide konkursil ning saavutas seal 2. koha ning 3 eripreemiat. Silvia Ilves on andnud soolokontserte, kuid tema lavapartneriks on olnud ka näiteks Kristjan Järvi, Age Juurikas, Rein Rannap, Birgit Õigemeel, Irina Zahharenkova, Ott Lepland, Paul Neitsov, Disturbed, C-Jam, Johan Randvere, Ithaka Maria, German Gholami jt.

Hetkel mängib Silvia Rahvusooperis Estonia ning on tegev ka solisti ning kammermuusikuna, nii klassikalise kui ka levimuusika valdkonnas.

Pildid ja videod

Info külastajale:

Asukoht

Chicago 1933 baar-restoran asub Roseni 8, Kesklinn – Rotermanni kvartalis.

Parkimine

Autoga minnes saab auto parkida Rotermanni kvartalis Chicago 1933 lähedal asuvatesse EuroParkidesse. Kõndijatele on mõistlik maha tulla trammiga/bussiga Mere puiestee/Hobujaama peatustes.