fbpx

Art of Cello festivalist

Art of Cello festival on tšellomuusikale pühendatud festival, mis annab klassikalise muusika sõpradele ainulaadse võimaluse osa saada esmaklassilistest kontsertidest ja meistriklassidest. Festival võtab fookusesse tšellomängijaid ja seab eesmärgiks tutvustada laiemale publikule nii kodumaist kui ka välismaist tšellomängukunsti, anda tulevastele tšellistidele võimalus õppida tunnustatud meistrite käe all ning esitleda ja täiendada eesti tšellomuusikat.

 

Art of Cello festivali kontserdid ja meistrikursused toimuvad järgmistel kuupäevadel: 28.02.-07.03.2023

Festivali korraldajaks on Toonide Mäng MTÜ. Festivali mitmeid kontserte ja meistriklasse aitavad korraldada Eesti Interpreetide Kontserdid SA, Viimsi Muusikakool ja Tallinna Haridusamet.

 

Art of Cello festivalil astuvad üles aasta muusik 2022, Marcel Johannes Kits, koos virtuoosse pianisti Sten Heinojaga ning glamuurne tšelloartist Silvia Ilves. Festivali peaesinejaks on aga rahvusvaheline täht, Lõuna-Korea tšellist Hayoung Choi, kes on maailmatuntud kuninganna Elisabethi konkursi võitja (2022). Kokku toimub festivali raames 4 kontserti ja 2 meistrikursust – Viimsi Artiumis, Oru Kultuurisaalis, baar-restoranis Chicago 1933 ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. 

 

Rohkem infot kontserdikohtadest, artistidest, heliloojatest, muu lisainfo ja piletid leiate kiirelt ja mugavalt meie veebilehekülje menüüst.

 

Rõõmsalt tervitades

Art of Cello meeskond

Korraldajad ja toetajad

Festivali ametlikud kanalid

Veebileht: https://artofcello.ee/
Facebook: https://www.facebook.com/artofcello
Youtube: https://youtube.com/@artofcello0323

Art of Cello festivali meeskond

  • Ruslan Petrov
  • Merlin Porkma
  • Ann Kuut
  • Kristofer Nicolas Ild
  • Kristian Plink
  • Adrian Rannut

Art of Cello festivali fotograafid, tehnikud ja videomeeskond